Дисконтні авіакомпанії - сайти | Авіабілети і нові рейси | Розклад руху літаків en  ua  ru 

Болгарія Аеропорти

26 січня 2022
 
Аеропорти країни Болгарія: Пловдив(Plovdiv International Airport ) Горна-Оряховіца(Gorna Oryahovica Airport ) Варна(Varna International Airport Ltd ) Бургас(Bourgas Airport ) Sofia(Sofia International Airport)
 
 

Аеропорт Sofia (Sofia International Airport)

Софія є столицею і найбільшим містом Болгарії. Воно розташоване на заході Болгарії, у підніжжя гори Вітоша. Багато найбільших університетів, установ і підприємств Болгарії зосереджені в Софії. Це також центр наукового, культурного та спортивного життя країни. У місті більше 250 пам'ятників історії та архітектури. Аеропорт Софії (Софія Letishte) є головним аеропортом в Болгарії. Розташований в 5 км (3,1 милі) від Софії. У 2010 році кількість пасажирів становило 3,3 млн. чоловік. Поблизу аеропорту побудований новий центр аеропорту Софії, де знаходяться офіси і логістичні центри.

Сайт аеропорту Софія http://www.sofia-airport.bg


Аеропорт Бургас (Bourgas Airport )

Бургас - місто в Болгарії, друге за величиною місто, розташоване на Чорноморському узбережжі Болгарії, великий порт. Адміністративний центр Бургаської області, важливий культурний, економічний центр болгарської Причорномор'я. Бургас розташований на західному березі Бургаської затоки Чорного моря. Пам'ятки міста - Морський парк, де знаходяться пам'ятники відомим особистостям і сучасні скульптурні твори, історичний, природно-науковий музеї. Аеропорт Бургас, (болг. Летіще Бургас), також відомий як Аеропорт Сарафово - аеропорт в Бургасі, Болгарія.В даний час аеропорт Бургаса переживає значне збільшення перевезень у зв'язку зі зростанням індустрії туризму в Болгарії, тому є необхідність у його модернізації, розширенні і збільшенні пропускної здатності.

Аеропорт Бургаса телефон +359 (0)56 2 86 51, Fax +359 (0)56 3 90 45, +359 (0)56 2 21 04 Сайт http://www.bourgas-airport.com/


Аеропорт Горна-Оряховіца (Gorna Oryahovica Airport )

Горна-Оряховіца - місто в Болгарії. Знаходиться в Великотирнівській області, адміністративний центр громади Горна-Оряховіца. Це найбільший транспортний вузол Північної Болгарії. Аеропорт Горна-Оряховіца - аеропорт в Північно-Центральному регіоні Болгарії, розташований на приблизно однаковій відстані від найбільших міст Болгарії: Софії, Варни, Русе, Пловдіва, Стара-Загори, Плевена, Бургаса. Знаходиться в 12 км від Велико-Тирново - старої столиці Болгарії.

Аеропорт Горна Оряховицч телефон +359 (0)618 6 04 10, +359 (0)618 6 00 31, Fax +359 (0)618 6 00 21 Сайт http://www.gornaoryahovitsa-airport.bg/


Аеропорт Пловдив (Plovdiv International Airport )

Пловдив - друге по величині місто в Болгарії після Софії. Це одне з найдавніших міст світу, адміністративний центр Пловдивської області. Місто є важливим економічним, транспортним, культурним та освітнім центром. Пловдив знаходиться в південній частині рівнини Пловдив на двох берегах річки Мариця. З античних часів у Пловдиві збереглися Стародавній амфітеатр, римський Одеон, римський стадіон, археологічний комплекс та інші громадські та житлові будівлі. Пловдівській міжнародний аеропорт розташований в 12 км. від міста Пловдив. Місто розташоване в самому серці країни, що робить його підходящою відправною точкою для подорожі по Болгарії.

Аеропорт Пловдиву телефон (Operations) +359 (0)32 60 11 22, Fax (Operations) +359 (0)32 60 11 24 сайт http://www.plovdivairport.com/


Аеропорт Варна (Varna International Airport Ltd )

Варна є найбільшим містом і морським курортом на болгарському узбережжі Чорного моря і третім за величиною в Болгарії після Софії і Пловдіва. Це великий туристичний, фінансовий і університетський центр країни. Варна - найбільший порт Болгарії, має поромні з'єднання з Одесою, Портом Кавказ, Поті, Батумі і Стамбулом. Міжнародний Аеропорт Варна (болг. Летіще Варна) - аеропорт міста Варна. Розташований в 7.5 км від центру Варни.Має внутрішні і міжнародні рейси в 70 пунктів призначення в 25 країн. Його обслуговує понад 100 болгарських та іноземних авіакомпаній.

Аеропорт Варны телефон +359 (0)52 50 08 40, Fax +359 (0)52 50 08 30 http://www.varna-airport.bg/Гірськолижні курорти Болгарія - гірськолижні комплекси, короткий опис, карти трас
Аеропорти Болгарія - : сайти або телефони
Сайти і телефони
аеропортів


Австралія
Австрія
Азербайджан
Албанія
Алжир
Ангола
Андора
Антигуа і Барбуда
Аргентина
Аруба
Афганістан
Бахрейн
Бельгія
Бермуди
Білорусь
Болгарія
Болівія
Бразилія
Буркіна-Фасо
Вануату
Великобританія
Вірменія
Греція
Грузія
Данія
Домініканська республіка
Египет
Естонія
Ефіопія
Ємен
Замбія
Зімбабве
Ізраїль
Індія
Індонезія
Ірак
Іран
Ірландія
Ісландія
Іспанія
Італія
Кабо-Верде
Казахстан
Канада
Кипр
Кипр Північний
Киргистан
Китай
Корея Південна
Корея Північна
Куба
Кувейт
Латвія
Литва
Люксембург
Маврикій
Македонія
Мальта
Мароко
Мексика
Мозамбік
Молдова
Науру
Непал
Нідерланди
Німеччина
Нова Зеландія
Норвегія
ОАЕ
Панама
ПАР
Перу
Польща
Португалія
Росія
Румунія
Сирія
Сінгапур
Словакія
Словенія
США
Таджикістан
Тайвань
Тайланд
Тринідат і Тобаго
Тувалу
Туніс
Туреччина
Туркменістан
Угорщина
Узбекістан
Україна
Уругвай
Фіджі
Фінляндія
Франція
Хорватія
Чехія
Чилі
Швейцарія
Швеція
Шрі-Ланка
Югославія
Ямайка
Японія