Дисконтні авіакомпанії - сайти | Авіабілети і нові рейси | Розклад руху літаків en  ua  ru 

Іспанія Аеропорти

26 січня 2022
 
Аеропорти країни Іспанія: Малага(Malaga Airport ) Мадрид(Madrid Cuatro Vientos Airport ) Кордова(Cordoba Airport ) Гранада(Granada Airport ) Валенсі(Valencia Airport ) Більбао(Bilbao Airport ) Барселона(Barcelona Airport ) (Madrid Barajas Airport )
 
 

Аеропорт Барселона (Barcelona Airport )

Барселона - місто і порт на Північному сході Іспанії, на березі Середземного моря. Адміністративний центр Каталонії й однойменної провінції. Це місто видатного архітектора кінця XIX - початку XX століть Антоніо Гауді. Найвідоміша його робота - собор Святого Сімейства - став символом Барселони. У цьому місті збереглися і пам'ятники більш давніх епох: Готичний квартал переносить у середньовіччя, а руїни античних стін нагадують про часи панування Стародавнього Риму. Барселона обслуговується міжнародним аеропортом Барселона, розташованим в місті Ель-Прат-де-Льобрегат в 10 км від Барселони. Аеропорт з Барселоною пов'язують швидкісна автомагістраль, залізниця і автобусне сполучення. Міжнародний аеропорт, найбільший в Каталонії і другий за пасажирообігом в Іспанії. В аеропорту діють два термінали Т1 і Т2.

Сайти аеропорту Барселона www.visitbac.com www.clasanet.com http://www.aena.es


Аеропорт (Madrid Barajas Airport )

Сайт аеропорту Мадрид B. www.clasanet.com http://www.aena.es


Аеропорт Мадрид (Madrid Cuatro Vientos Airport )

Мадрид - столиця і найбільше місто Іспанії, розташоване в центральній частині Піренейського півострова. Мадрид - одне з найкрасивіших і популярних міст світу. Місто відоме чудовими музеями, галереями, палацами, парками, садами та різними розважальними закладами. Мадрид - великий транспортний вузол (залізні, швидкісні шосейні дороги, два аеропорти). Міжнародний аеропорт Мадрид-Барахас знаходиться в 13 км на північний схід від історичного центру міста. Мадридський метрополітен з'єднує аеропорт з центральною станцією метро Мадрида. Барахас пов'язує Іберійський півострів з рештою Європи, а також служить сполучною ланкою між Європою і Латинською Америкою. Cuatro Vientos аеропорт, найстаріший іспанський аеропорт. Використовується для літаків авіації загального призначення, бази вертольотів іспанської поліції.

Сайт аеропорту Мадрид C.V. http://www.aena.es


Аеропорт Валенсі (Valencia Airport )

Валенсія - місто в Іспанії, столиця однойменної провінції. Третє за кількістю жителів місто Іспанії після Мадрида і Барселони. Розташоване у впаданні річки Турія в Середземне море. Місто багате пам'ятками - це вежі колишньої міської стіни, Валенсійський кафедральний собор, ажурна дзвіниця Ель Мігелете, місто Мистецтва і Науки, яке сьогодні по праву вважається одним із символів Валенсії. Міжнародний іспанський аеропорт Манісес (Manises) розташований у восьми кілометрах від Валенсії. Аеропорт має тільки один термінал і обслуговує п'ятнадцять європейських напрямків.

Аеропорт Валенсiя телефон: 34 96 159 85 00 http://www.aena.es


Аеропорт Більбао (Bilbao Airport )

Більбао - місто на півночі Іспанії, адміністративний центр провінції Біскайя. Місто розташоване в дуже мальовничому куточку на березі Біскайської затоки і оточений зеленими пагорбами. Серед визначних пам'яток - музей Гуггенхайма (філія Нью-Йоркського Музею Гуггенхайма), музей мистецтв, де можна побачити полотна Ван Дейка, Ель Греко і Гойі, музей Басків, стара частина міста. У місті функціонує метро, залізничний вокзал. У Більбао розташований міжнародний аеропорт, звідки літають рейси до Барселони, Мадриду, Парижу, Брюсселю і в інші європейські міста. Аеропорт розташований в 9 км на північ від Більбао. Це найважливіший аеропорт країни Басків і Північної Іспанії.

Аеропорт Більбао http://www.aena.es


Аеропорт Кордова (Cordoba Airport )

Кордова - місто в Андалусії (південна Іспанія), на схилі відрога Сьєрри-Морени в родючій, дуже спекотній місцевості. Столиця провінції Кордова. Місто засноване за часів панування Риму. Сьогодні Кордова - сучасне, красиве місто середніх розмірів. Старе місто містить багато пам'яток того часу, коли Кордова була столицею Кордовського халіфату (середньовічна ісламська держава 929-1031), що займав майже весь Іберійський півострів. Кордова аеропорт - невеликий аеропорт третьої категорії, що виконує чартерні рейси. Кордова аеропорт розташований всього в 6 км на північний захід від центру Кордови. Доїхати до аеропорту можна автобусом, шаттл і таксі.

Аеропорт Кордоба http://www.aena.es

Іспанія - promotional codes and cheap airfares

Іспанія - for airlines tickets with great discounts, find promocodes on www.airpromocodes.com.


Airport Гранада (Granada Airport )

Аеропорт Гранада сайт: http://www.aena.es


Airport Малага (Malaga Airport )

Аеропорт Малага http://www.aena.esSki resorts slopes maps Іспанія - ski centers guide, piste map
Airports Іспанія - : sites or tel
Airports sites
and phones


Afghanistan
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua
Argentina
Armenia
Aruba
Australia
Austria
Azerbaijan
Azores (Portugal)
Bahamas
Bahrain
Balearic islands (Spain)
Bangladesh
Belarus
Belgium
Bermuda
Bolivia
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Canada
Cape Verde
Chile
China
Croatia
Cuba
Cyprus
Cyprus North
Czechia
Denmark
Dominican Republic
East Samoa (USA)
Egypt
Estonia
Ethiopia
Fiji
Finland
France
Georgia
Germany
Great Britain
Greece
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iran
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Jamaica
Japan
Kazakhstan
Korea North
Kuwait
Kyrgyzstan
Latvia
Lithuania
Luxemburg
Macedonia
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Morocco
Mozambique
Nauru
Nepal
Netherlands
New Zeland
Norway
Panama
Peru
Poland
Portugal
Romania
Russia
Singapore
Slovakia
Slovenia
South African Republic
South Korea
Spain
Sri Lanka
Sweden
Switzerland
Syria
Taiwan
Tajikistan
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunis
Turkey
Turkmenistan
Tuvalu
Ukraine
United Arab Emirates
United States
Uruguay
Uzbekistan
Vanuatu
Yemen
Yugoslavia
Zambia
Zimbabwe